Peteklerin Altı Neden Isınmaz? Çözüm Yolları

Tıkanmış Petek Nasıl Anlaşılır, Kirli ve Temiz Petek Karşılaştırması Tıkanmış Petek Nasıl Anlaşılır, Kirli ve Temiz Petek Karşılaştırması

Peteklerin alt kısmının soğuk olmasının nedeni aşağıdaki nedenlerde biri olabilir. Sorunun çözümü için aşağıdaki adımları uygulayın.

1- İlk olarak kombinizi kış konumuna alıp almadığınızı kontrol edin,

2- Özellikle ısınmayan peteklerin vanalarının açık olduğundan emin olun. Petek vanalarını saat yönünün tersine çevirerek açık olup olmadığını kontrol edin.

3- Petekler hava yapmış olabilir. Isınmayan peteklerin havasını alın. Peteklerin Havasını almayı bilmiyorsanız Peteklerin Havası Nasıl Alınır konulu yazımızı okuyun.

4- Son olarak kombinin sıcaklık derecesini kontrol edin.

Peteklerin Altı Neden Isınmaz? Çözüm Yolları

Yukarıdaki işlemeri yapmanıza rağmen petekler hala ısınmıyor ise kombide teknik bir arıza veya kalorifer petekleri tıkanmış olabilir. Öncelikle kombiye bakım yaptırmanızı ve petekleri özel kimyasal ile temizletmenizi öneririz. Keçiören Kombi Servisi olarak, kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Keçiören ve Ankara merkez tüm semtlere kombi servis hizmeti sunmaktayız.

Keçiören Kombi Servisi

Petek temizliği ile ısınmayan, tıkanmış ve kirli peteklere son veriyoruz.  Yılların verdiği tecrübe ile petek temizleme işlemini evinize hiçbir zarar vermeyiz. Sadece banyodaki havlupan veya peteği harici bir petek sökmeden temizleme işlemini yapmaktayız.

Hizmet Bölgemiz, Ankara merkez ve merkez ilçeleridir.