Petek Temizliği Nasıl Yapılır?Keçiören Kombi Servisi

Isınmayan petek ve radyatörleriniz, özel petek temizleme makinemiz ve kimyasal ile tek tek temizlenmektedir. Sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Ayrıca petek/radyatör sökülmemektedir.

Keçiören Petek Temizleme Ankara
Keçiören Petek Temizleme Ankara

Petek Temizliği Nasıl Yapılır:

Adım 1: Banyoda bulunan havlupan veya petek-radyatör yerinden sökülür, suyun geliş ve dönüş durumuna uygun bir şekilde petek temizleme makinesi sökülen peteğin yerine bağlanır.

Adım 2: Tesisatta bulunan kirli su yaklaşık 5 ile 10 dakika süre ile sistemden temiz su gelene kadar atılır. Bu işlem sadece ön temizliktir.

Adim 3: Petek temizleme makinesinin su kabini maksimuma gelene kadar su ile doldurulur ve içine petek temizleme kimyasalı (petek temizleme ilacı) eklenir.

Adım 4: Her petek 5 ile 10 dakika arasında kirlilik duruma göre ana temizlik işlemi yapılır. Petek temizleme işlemi evinizde bulunan petek sayına 1,5 saat ile 4 saat arasında göre değişmektedir,

Son Adım: Tüm petekler 2’şer dakika durulama işlemine tabi tutulur. Bu işlemde bittikten sonra sökülen petek yerine montaj yapılarak kombiden uygun su basıncı kadar (1,5 bar) su verilir ve kombi çalıştırılarak petekler kontrol edilir ve işlem sonlandırılır.
İşlem sırasında ORİJİNAL kimyasal kullanılmaktadır. Petek temizleme işlemi ortalama 2 saat sürmektedir.

İşte Petek Temizliği Yaptırmanız için 7 Farklı Neden!

1- Petek temizliği ile kombi derecesini orta seviyede tutarak maksimum ısı elde edersiniz.

2- Yüksek doğalgaz faturası ödemezsiniz.

3- Her petek aynı ısıya ulaşacağından tüm odalar aynı sıcaklık derecesinde olacak bu sayede odadan odaya geçişlerde rahatsızlık verecek bir ısı değişimi hissetmeyeceksiniz.

4- Kombi sıcak su pompası daha rahat çalışacak, kombiniz daha uzun yıllar kullanılabilecek duruma gelecektir.

5- Kombinize en uzak olan odadaki petekler daha iyi ısınacak, ısınmayan kör oda kalmayacaktır.

6- Petek temizliğinde kullanılan kimyasal temizleme ürünü sayesinde petek radyatörlerinizin içi pas tutmayacaktır.

7- Paslanmayı ve noktasal delinmeleri hızlandıran talaş, gres ve korozif tesisat tortuları dahil olmak üzere tüm montaj kalıntılarını petek temizliği sırasında sistemden atılır.

Petek Temizliği Öncesi (Keçiören Petek Temizleme)
Petek Temizliği Öncesi (Keçiören Petek Temizleme)
Petek Temizliği Sonrası (Keçiören Petek Temizleme)
Petek Temizliği Sonrası (Keçiören Petek Temizleme)

Petek temizleme fiyatları ekonomik ve uygun fiyatlı belirlenmiştir. Ankara Keçiören, kombi tesisat temizliği işlemini özel kimyasal ve petek temizleme makinemiz ile garantili olarak yapmaktayız. Petek temizleme fiyatları Ankara bir daire veya dublex daireler için geçerlidir. keçiören ankara, kombi petek temizleme, kalorifer peteği temizleme fiyatları

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?
Kalorifer Peteği Temizleme
Ankara Petek Temizleme, işlemlerini yapmaktayız.
Keçiören Petek Temizleme Ankara

Keçiören Petek Temizleme Fiyatları