Petek Temizleme Keçiören ile Profesyonel Petek Temizliği ile Isınmayan Peteklere %100 Çözüm. Keçiören petek temizleme ile profesyonel petek temizliği.

2020 Yılı için petek temizleme fiyatları; 2+1 Daire 200 TL., 3+1 Daire 250 TL., Dublex Daireler ise 300 TL.dir.

Petek Temizleme Keçiören Ankara

Petekler, kombiler ile birlikte çalışan ve evi ısıtmaya yarayan cihazlardır. Kış mevsimlerinde evlerin ısınması açısından en büyük yükü petekler taşır. Kombi ile yapılan bağlantının ardından evin her bölmesine yerleştirilen petekler, her koşulda mükemmel bir ısıtma performansı göstererek kombinin enerjisini ısıya çevirir. Evin içine yayılan ısı sayesinde kış mevsimini üşümeden geçirmek mümkün olmaktadır. Her bölmede yer alan petekler farklı yerlerden yanarak evin her ortamda aynı ısıya ulaşmasını sağlar. İstenilecek ısının derecesi kombi üzerinden ayarlandıktan sonra peteklerin ısınması ve evi ısıtması beklenir. Sorunsuz çalışan petekler, kısa süre içerisinde ısınarak evi ısıtma görevine başlar. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı olması gerektiği gibi çalışamayan petekler, hem ısınma da hem de evi ısıtmada oldukça zorluk yaşarlar. Keçiören Petek Temizleme merkez tüm ilçeleri için profesyonel olarak kombi tesisat bağlantınız da herhangi bir problem yoksa Keçiören Petek Temizleme ile ısınmayan tüm peteklere %100 çözüm sunuyoruz. Petek Temizliği ile Isınmayan Peteklere %100 Memnuniyet.
Petek Temizliği Nedir?

Keçiören Petek Temizleme, Petek Temizliği Keçiören Ankara
Petekler kış mevsiminde ısınma tesisatının en önemli donanımlarından biridir. Yaşam alanlarında rahat zaman geçirmek ve kışı sıcak atlatmak için peteklere özen göstermek ve ihtiyaçları olan bakımı yaptırmak gerekir. Petekler bazı durumlarda ısıtma görevini yerine getiremez. Bazen aşırı kullanıma bağlı olarak arıza yapan petekler çoğu zamanda da hava yaparak ısıtma işlevine sahip olmaz. Genelde içinin tıkanmasına neden olan bu problemler neticesinde kombi ne kadar çalışırsa çalışsın petek bu ısıyı dışarıya veremez. Bu durumlarda da bütçeye zarar verecek doğalgaz ve elektrik faturaları ortaya çıkar. Kombiler gibi peteklerde düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenle kombi bakımı yaptırılırken peteklerin de bakımının yaptırılması ve içlerinin temizlenmesi gerekmektedir.

Petek Temizliğinin Faydaları
Petek Temizliğinin Faydaları


Petek Temizliği Nasıl Yapılır?
Kombi petekleri çoğu durumda evin içerisindeki tozu ve pisi emdiği için tıkanır. Fazla kullanıma bağlı olarak biriken bu tozlar gözeneklerin kapanmasına neden olur ve bu durumda petekler dışarıya ısı vermez hale gelir. Uzman ekiplerin yapması gereken petek temizliğinde, petekler yıkanır ve içlerinde tıkanıklığa neden olabilecek kirler dışarıya atılır. Temizlenen petek ilk günkü gibi en iyi şekilde ısı verebilecek duruma gelir. Keçiören petek temizleme olarak petek temizliği, işinde uzman ekipler tarafından profesyonel cihazlar ile yapılır. İlaçlı ve ilaçsız olarak yapılan temizlik oldukça kısa sürede gerçekleşir ve petekler ev sahiplerine teslim edilir. Peteklerin bağlantı noktalarından yapılan uygulama sırasında petek içlerine bir kimyasal sıvı verilerek içerideki pisliklerin erimesi ve dışarıya atılması sağlanır. Uygulanan ikinci bir yıkama işlemi ile bu ilaçlı su peteklerden arındırılır ve peteklerin temizliği tamamlanmış olur. Her petek için özel olarak uygulanan işlem bütün peteklerin profesyonel bir hizmet vermesi açısından önem taşımaktadır.

Keçiören Petek Temizleme
Keçiören Petek Temizleme Ankara


Petek Temizliği Neden Yapılmalı?
Eğer peteklerden istenilen verim alınamıyorsa ve yeterli ısıyı vermediği düşünülüyorsa bu durumda o peteğin temizleme vakti gelmiştir. Uzmanlar bu konu ile ilgili olarak her kış başlangıcında petek bakımının yapılması gerektiğini ve kışa hazırlıklı girilmesi gerektiğini belirtir. Soğuk havalarda mağdur olmamak ve sağlık problemleri ile karşılaşmamak için sonbaharda petek temizliği yapılmalı ve temiz petekler ile kış karşılanmalıdır. Keçiören petek temizleme hizmeti sunan firmamız alanlarınızda bulunan peteklerin profesyonel bir şekilde temizlenmesi için çalışır. Kombinin markası ne olursa olsun her türlü kombi ve petek üzerinde detaylı temizlik işlemi gerçekleştirir. Kombi petekleri ne kadar kirli olursa olsun güven duyabileceğiniz bir temizleme hizmeti satın almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Keçiören Petek Temizleme

Kombi Servis Bölgelerimiz:

Keçiören Kombi

Yenimahalle Kombi

Altındağ Kombi

Çankaya Kombi

Mamak Kombi

Aktepe
Aşağı Eğlence
Ayvalı
Bağlum
Basınevleri
Çaldıran
Dutluk
Esertepe
Etlik
İncirli
Kalaba
Kanuni
Kardeşler
Mecidiye
Osmangazi
Ovacık
Pınarbaşı
Sanatoryum
Şenlik
Şenyuva
Ufuktepe
Yakacık
Yeşilöz
Yeşiltepe
Subayevleri

Şefkat

Kamil Ocak

Gümüşdere

Tepebaşı

Gazino

25 Mart
Batı Sitesi
Batıkent
Beştepe
Çamlıca
Çayyolu
Çiftlik
Demetevler
Etiler
Gazi Mahallesi
Kardelen
Karşıyaka
Kentkkoop
Konutkent
Koru Sitesi
Özevler
Söğütözü
Şentepe
Ümitköy
Varlık Mahallesi
Yahyalar
Yaşamkent
Yenimahalle
Yeşilevler

Tüm mahallelere

Akköprü
Altındağ
Aydınlıkevler
Battalgazi
Bostancık
Çamlık
Dışkapı
Doğantepe
Güneşevler
Hamamönü
Karapürçek
Önder
Örnek Mahallesi
Samanpazarı
Siteler
Solfasol
Telsizler
Ulubey
Yavuz Selim
Yıldırım Beyazıt
Yıldıztepe

Tüm mahallelere

Akpınar
Angora Evleri
Anıttepe
Aydınlar
Ayrancı
Bademlidere
Bahçelievler
Balgat
Beşevler
Beysukent
Beytepe
Bilkent
Büyükesat
Cebeci
Çankaya
Çukurambar
Demirtepe
Dikmen
Emek
Kocatepe
Kolej
Maltepe
Mebusevleri
Seyran Bağları
Tandoğan

Tüm mahallelere

Abidinpaşa
Akdere
Akşemsettin
Boğaziçi
Demirlibahçe
Derbent
Dikimevi
Dörtyol
Ege Mahallesi
Gülveren
Hüseyingazi
Karaağaç
Kartaltepe
Kayaş
Kıbrıs Köyü
Köstence
Kutlu
Nato Yolu
Saimekadın
Şehitlik
Şirintepe
Tuzluçayır
Türközü
Üreğil
Yeşilbayır

Tüm mahallelere

 

Keçiören Petek Temizleme